H2W SYSTEMS

Avrupa standartları ve dünyadaki teknolojik gelişmeleri çok yakından takip eden yönetim kadromuz, istatistiki tesbitleriyle bu alanda devamlı gelişmekte olan Türkiyenin, smart ofis ve ev sistemlerini sempati ve heyecanla izleyen dinamik tüketicilerimizin istek ve arzularının gururla farkındadır.

 

Bu farkındalık, H2W Systems in sektörde, başarılı ve yenilikçi dünya markalarının distribütörlüğünü üstlenerek ev ve ofis lerimizde sıkça kullandığımız ses, audio, aydınlatma, güvenlik, enerji, akıllı otomasyon, görüntü ve benzeri ürünlerin bir sisteme bağlı veya birbirinden  bağımsız şekilde akıllı işleyen, kablosuz olarak kullanıcıların minimum zaman ve enerji harcamasıyla kontrol edilebilen, rahat ve kolayca kullanımını sağlamak amacına hızmet eden marka ve ürünlerine sahip olmasına sebebiyet vermiştir.

 

20 yılı aşkın elektronik tecrübesi ve kablosuz akıllı ev ve ofis konusundaki tesbit ve çalışmalarıyla, dünyada başarılı marka ve ülke ürünlerinin gelişimlerini takip ederek, iki yılı aşkın ciddi entuziyast araştırmalar  sonucu, dünyadaki önde gelen markalar ve üreticiler ile işbirliği içerisine girmiştir.

 

H2W Sadece eğitimli personelleriyle satış, pazarlama ve servis faaliyetleriyle sınırlı kalmayıp, distribütörlüğünü üstlendiği markalarının bilinirliği, güvenirliliği hususundada uzun vadeli stratejiler üretmektedir.  

 

ÜlkemizTeknoloji alanına duyulan ilgi ve yatırımları ile ülkeler arasında yapılan istatistiklerde avrupada en potansiyel veya başlıca ülkeler arasında yer almaktadır. H2W olarak bu dinamik ve potansiyel gelişmeler içerisinde olmak bizi ayrıca heyecanlandırmaktadır.  

 

H2W, distribütörlüğünü üstlendiği dünya markalarının ürünlerini gerek bayi ve işortaklarının eğitimi gerekse müşterilerinin beğenisine sunma amaçlı İstanbul Kadıköy deki showroomunun yanında İstanbul Avrupa yakası, Ankara ve İzmirdede 2016 yılı içerisinde showroomlarının açılması faaliyetlerini sürdürmektedir.  

 

H2W, seçkin ve farkındalık yaratan markalarının ürünlerini , orta ve üst seviye pozisyonlandırılmasına uygun ve ürünlerimiz hakkında eğitimli personel barındıran zincir mağazalarda, bayilerimizde, gsm ve telekom shoplarda, butik mağazalarda, H2W ve öncü online shoplarda müşterilerimizin beğenisine sunulması faaliyetlerini sürdürmektedir.
H2W yukarıdaki tüm Türkiyeyi kapsayan satış kanallarına ilaveten varolan İstanbuldaki showroomunun designinde Ankara ve İzmirde satış ve eğitim kapsamlı presentabl showroomlarını faaliyete geçirecektir.

 

 

Saygılarımızla.

 

H2W Systems Ekibi

MARKALARIMIZ

Musaic The first smart HiFi(TM)

YOUR MUSICS ANYWHERE IN YOUR HOME. FOR MORE INFO PLEASE VISIT WEB SITE

Visit Web Site

My Audio ArtAudio for art

FREELY CHOOSE YOUR DESIGN. FOR MORE INFO PLEASE VISIT WEB SITE

Visit Web Site

SengledSmart lighting&more

YOU WILL BE SURPRISED WITH NEW LIGHTING IDEAS. FOR MOR INFO VISIT WEB SITE.

Visit Web Site

Vifa Be style

UNCOMPROMISING ATTITUDE TO SOUND QUALITY FOR MORE INFO PLEASE VISIT WEB SITE

Visit Web Site

Clint User Friendliness

LIFESTYLE AUDIO
BY CLINT DIGITAL.
 

Visit Web Site

SonabSound&Society

WHERE THERE IS LIGHT, LET THERE BE SOUND.
 

Visit Web Site

Audio ProSound of Scandinavia

WIRELESS SIMPLICITY, STUNNING SOUND.
 

Visit Web Site

DreamWaveAmerican Audio Company

MUSIC THAT MOVES IN EVERYWHERE
 

Visit Web Site

E-Mağaza Evinizin Rahatlığında

EV VE OFİSİNİZDE, RAHATÇA ALIŞVERİŞ İÇİN. GÜVENLİ ALIŞVERİŞ.

Visit Web Site